Zapraszamy na Wielki Finał V edycji akcji Pełna Miska dla Schroniska aplikacji MyPetStory. Ponad 55 tys. użytkowników „klikających” codziennie w aplikacji uzbierało już ponad 6196 kg karmy dla bezdomnych zwierząt w schroniskach i fundacjach!

Razem udowadniamy, że niemożliwe nie istnieje oraz że pomaganie potrzebującym zwierzaków może stać się naszą wspólną pasją! MyPetStory to aplikacja stworzona dla miłośników domowych pupili, w której każdy może codziennie pomagać potrzebującym zwierzętom. MyPetStory to asystent w świadomej opiece nad pupilami.

Opiekunowie zwierzaków znajdą w niej:

  • atrakcyjne kupony,
  • elektroniczną książeczkę zdrowia pupila,
  • tysiące artykułów edukacyjnych,
  • funkcję drive-to-store prowadzącą do okolicznych sklepów,
  • gabinetów weterynaryjnych i salonów groomerskich oraz wiele innych udogodnień.

MyPetStory zostało stworzone również po to, aby pomagać zwierzętom w potrzebie. Dzięki akcji „Pełna miska dla schroniska” każdy użytkownik może pomóc i to całkowicie za darmo! 

Wystarczy zarejestrować się w aplikacji i codziennie napełnić wirtualną miskę, a karma ufundowana przez Sponsorów wędruje do pustych brzuszków bezdomnych zwierzaków. 
Chcesz poznać nas bliżej? Zapraszamy już w piątek 22 lipca do siedziby Fundacji Funny Pets przy ul. Czartki 49B 98-200 Sieradz. Punktualnie o 13:00 odbędzie się tam Spacer Charytatywny na rzecz bezdomniaków oraz przekazanie karmy zebranej specjalnie dla podopiecznych tej placówki przez użytkowników aplikacji w V edycji akcji „Pełna miska dla schroniska”. Sponsorem akcji są firmy Brit oraz Carnilove. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy dodatkowo upominkowe torby, ściankę do zdjęć, fotorelacje i wiele więcej. Zapraszamy!