ZooBranża zaprasza na szkolenia z cyklu „CERTYFIKOWANY DORADCA”. Skierowane są do właścicieli i pracowników sklepów zoologicznych. Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji osób zajmujących się obsługą klienta. Rozbudzimy w Tobie pasję, byś czerpał satysfakcję z pracy. Nauczymy Cię jak zostać PROFESJONALNYM DORADCĄ KLIENTA!

CZWARTY WYMIAR W SPRZEDAŻY

Naucz się jak osiągać ponadprzeciętne wyniki korzystając z potencjału, który masz w sobie!

Odczarujmy sprzedaż!
Sprzedaż jest kluczową umiejętnością życia przenikającą każdą ludzką działalność wszędzie tam, gdzie występuje relacja człowieka z drugim człowiekiem

Elitarne „know how”
Skuteczna sprzedaż rozumiana jako domena ludzi spełnionych i bogatych

Metodologia SMART i SMARTER
Tajemnica motywacji i pracy mentalnej

Czego możemy nauczyć się od zwierząt i wykorzystać w biznesie?
Jesteśmy z nimi nierozerwalnie połączeni bardziej niż nam się wydaje

Twoje SOS – wykorzystaj narzędzia, które dała Ci natura
Do zastosowania natychmiast w praktyce: w biznesie i w życiu prywatnym

Najnowsze trendy w branży zoologicznej
Poznaj zmiany na rynku w oparciu o najnowsze badania

Prowadząca
Katarzyna Warelis

Praktyk sprzedaży i przywództwa z ponad 20-letnim doświadczeniem we wprowadzaniu globalnych produktów konsumenckich na rynki lokalne poprzez różne kanały dystrybucji. Przez ostatnie 16 lat związana z amerykańską grupą Newell Brands będąc odpowiedzialną za 17 rynków Europy Wschodniej i Południowej. Korporacyjny trener sprzedaży „Sales Excellence” dla zespołów międzynarodowych.

Twórczyni koncepcji Czwartego Wymiaru w życiu i biznesie

Koncepcja Czwartego Wymiaru to holistyczne podejście oparte o szeroką wiedzę biznesową, naukową, poparta wieloletnimi obserwacjami i własnym doświadczeniem. Jest autorską propozycją gospodarowania życiową energią, która stanowi nasz najcenniejszy zasób i dźwignię do sukcesu na każdej płaszczyźnie.

Każdy zarejestrowany uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat jego ukończenia!

(wymagana rejestracja, przerwy kawowe, hot-shop, certyfikat ukończenia szkolenia)

Gdzie:

PTAK WARSAW EXPO
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Zobacz zdjęcia z edycji 2017 oraz 2018 r.

Odwiedź największe w Polsce profesjonalne targi zoologiczne Animals Days. Zobacz najnowsze produkty zanim zrobią to inni. Wykorzystaj szansę na podniesienie swoich kwalifikacji i nie daj się wyprzedzić! Zapisz się już dziś! Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

Pobierz plakat 

Szczegółowy plan szkoleń już wkrótce zostanie opublikowany w magazynie ZooBranża, na Facebooku oraz na stronie www.zoobranza.com.pl.

PARTNERZY: