Wybierz stronę

Konferencja Branży Zoologicznej 2021

Konferencja Branży Zoologicznej 2021

IV Edycja

15 października 2021, Nadarzyn k/Warszawy
Jedyne takie wydarzenie skierowane do kadry zarządzająej w branży zoologicznej.

Konferencja Branży Zoologicznej to wydarzenie dedykowane dla kadry zarządzającej branży właścicieli i pracowników sklepów zoologicznych. Stanowi miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów z branży. 

TEMAT

ZOOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

Nowe wyzwania w obliczu cyfrowej transformacji branży

Pandemia Covid-19 pokazała, że niezbędne są zmiany w branży prowadzące w kierunku transformacji cyfrowej. Dotyczy to nie tylko wielkich korporacji, lecz także małych firm,
w tym wszystkich sklepów zoologicznych. 
Procesy, które nie zostały jeszcze objęte cyfryzacją, muszą znaleźć się pod jej wpływem, ponieważ oznacza to oszczędność czasu
i pieniędzy. Podczas konferencji poznasz najnowsze trendy i zmiany zachodzące w branży 
zoologicznej oraz dowiesz się, jak dostosować do nich swoją firmę.
Nie może Cię to ominąć!
 
 

Organizatorzy tegorocznej konferencji zatytułowali ją: “Zoologia przyszłości — nowe wyzwania w obliczu cyfrowej transformacji branży”. Dla wielu przedsiębiorców rozważanie o cyfryzacji może się kojarzyć wyłącznie z science-fiction i zagadnieniami oderwanymi od problemów, z którymi muszą się zmagać na co dzień. Nic bardziej mylnego.

Po pierwsze każdy szanujący się przedsiębiorca dba o przyszłość swojej firmy. A jeśli tego do tej pory nie robił, to okres pandemii uświadomił mu, że musi jak najszybciej zacząć. Podczas konferencji “Zoologia przyszłości” zostaną omówione drogi, którymi może podążyć branża, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń, zarówno tych związanych, jak i niezwiązanych z koronawirusem.

Co ciekawe, z pomocą przychodzi cyfryzacja. Jej użyteczność sprawdza się zarówno w łagodzeniu efektów pandemii, jak i po prostu w usprawnianiu handlu. Dobrym przykładem nowoczesnego rozwiązania, dającego korzyści przedsiębiorcom, jest choćby aplikacja MyPetStory, stworzona przez Zoobranżę. Dzięki niej sklepy mogą dodawać swoje oferty do wirtualnej bazy, a następnie konkurować z innymi, często dużo większymi od nich firmami. Przekłada się to na efekt demokratyzacji branży, a więc wyrównania szans mniejszych przedsiębiorców, borykających się np. z ograniczeniami terytorialnymi.

Analogiczne do MyPetStory aplikacje pojawiły się już np. w budownictwie, co stanowi dowód na to, iż cyfryzacja jest nieuniknionym zjawiskiem, mającym bardzo uniwersalne zastosowanie. Jednocześnie warto jednak zauważyć, że branża zoologiczna ma większy niż pozostałe sektory potencjał ku temu, aby z sukcesem wdrażać różnego rodzaju nowinki technologiczne. Wynika on ze specyfiki przedmiotu zainteresowania konsumentów branży zoologicznej. Interesowanie się zwierzętami wymaga bowiem większego zaangażowania emocjonalnego, niż np. interesowanie się designem. A to stwarza ogromne możliwości dla przedsiębiorców z branży zoologicznej.

Tu jednak pojawia się problem: jak owe możliwości dostrzec i w pełni wykorzystać? Można np. obserwować influencerów, strony internetowe oraz vlogi i blogi. Co jednak zrobić ze zdobytymi dzięki nim informacjami? Jak zastosować je w branży zoologicznej? Na szczęście są takie wydarzenia jak Animals’ & Veterinary Days oraz towarzysząca im konferencja. Tylko podczas bezpośrednich rozmów możliwe jest bowiem skonfrontowanie swoich wyobrażeń o branży, owocna wymiana doświadczeń i wiedzy, a także nawiązanie bezcennych relacji biznesowych.

Zmiany w branży zoologicznej są tylko kwestią czasu. Pozostaje pytanie, kto pierwszy je zainicjuje, stając się liderem, a kto będzie podążał za trendami. Konferencja Zoobranży ma pomóc w dostrzeżeniu nadchodzących przemian. Działa więc podobnie jak nowe technologie: wyrównuje szanse. Warto odwiedzić Animals’ & Veterinary Days i wziąć udział w Konferencji Branży Zoologicznej, aby stać się częścią nadchodzących procesów i móc je współtworzyć (A&VD2021).

 

TRENDY

2021-2025

KNOW-HOW

5 tematycznych wykładów

PRAKTYKA

Innowacyjne narzędzia

ORGANIZATOR

Wydarzenie Branżowe Roku!

 Już po raz czwarty mam zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Branży Zoologicznej 2020. Przedstawimy najświeższe trendy kształtujące oblicze branży w Polsce i na świecie, nowe technologie oraz innowacyjne sposoby dotarcia do obecnych i nowych klientów.

Nie może tam Państwa tam zabraknąć! Wyjątkowi eksperci, najaktualniejsze tematy i przełomowe rozwiązania sprawią, że będzie to wydarzenie niezwykłe. Jestem przekonana, że konferencja stanie się dla nas wszystkich źródłem inspiracji na kolejny rok! 

Redaktor naczelna magazynu ZooBranża
dr n. wet. Joanna Zarzyńska 

Partner Konferencji Branży Zoologicznej 2021

Długotrwałe trendy w opiece nad zwierzętami po pandemii Covid-19

Prezentacja europejskiego rynku produktów dla zwierząt domowych, statystyk ich populacji, wyników segmentów rynku w pierwszym roku po pandemii. Ponadto przyjrzymy się długoterminowym zmianom, które zajdą po 2021 r., koncentrując się na zrównoważonym rozwoju. Przeanalizujemy także możliwości rynku, jakie oferuje zrównoważony rozwój i określimy najważniejsze rynki opieki nad zwierzętami w Europie, korzystając ze wskaźnika zrównoważonego rozwoju Euromonitora.

Euromonitor International to wiodący na świecie dostawca globalnej analizy biznesowej, analizy rynku i informacji konsumenckich. Od lokalnych po globalne i taktyczne po strategiczne, nasze rozwiązania badawcze wspierają decyzje dotyczące tego, jak, gdzie i kiedy rozwijać firmę. Znajdź odpowiedni raport, bazę danych lub niestandardowe rozwiązanie, aby zweryfikować priorytety, przekierować założenia i odkryć nowe możliwości. Dzięki biurom na całym świecie, analitykom w ponad 100 krajach, najnowszym technikom analizy danych i badaniom rynku na temat każdego kluczowego trendu i czynnika, pomagamy Ci zrozumieć rynki globalne.

Long-lasting Post-Covid Trends in Pet Care

Presentation will first overview 2021, a first year in a relative post-pandemic setting, looking at Europe’s overall pet care market performance, population stats, performance of market segments. Further, we will take a look at long term shifts that will take place beyond 2021, focusing on sustainability. We will take a look at the opportunities sustainability offers, challenges, and identify the most important markets for pet care in Europe using Euromonitor’s Sustainability Index.

Euromonitor International is the world’s leading provider for global business intelligence, market analysis and consumer insights. From local to global and tactical to strategic, our research solutions support decisions on how, where and when to grow your business. Find the right report, database or custom solution to validate priorities, redirect assumptions and uncover new opportunities. With offices around the world, analysts in over 100 countries, the latest data science techniques and market research on every key trend and driver, we help you make sense of global markets.

Video

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE W BRANŻY

Konferencję Branży Zoologicznej zakończy uroczysta GALA BIZNESU. W jej trakcie wręczone zostaną Statuetki dla laureatów Plebiscytu Branży Zoologicznej. Poznamy laureatów w kategoriach: Produkt Roku, Firma Roku oraz Handlowiec Roku! Przekonaj się, kto zostanie zwycięzcą! A może będzie to Twoja firma lub produkt?

Źródła

Konferencja krok po kroku

Dlaczego warto?

Jedyne takie wydarzenie w branży! Najlepsi eksperci, najnowsze dane
i przełomowe rozwiązania, które pomogą rozwinąć Twój biznes!

Zgłoś się już dziś!

Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoś się dziś 
i zapewnij sobie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Poznaj MY PET STORY!

Weź udział w premierze pierwszej aplikacji mobilnej integrującej branżę zoologiczną. Przekonaj się, jak dzięki niej możesz zwiększyć swoje zyski
i zdobyć nowych klientów!

ZooBRANŻA NEWS FEED

Sponsorzy

DZIĘKUJEMY PARTNEROM:

Zaproszenia na Konferencję dostępne również u Partnerów wydarzenia. Każdy uczestnik Konferencji otrzyma bezpłatne zaproszenie na Targi ANIMALS’ DAYS 2021. Liczba miejsc ograniczona wymagana rejestracja.

Każdy zarejestrowany uczestnik Konferencji Branży Zoologicznej 2021 otrzyma imienny certyfikat.

Zapisz się

Pozostaw konkurencję z tyłu!

Już dziś zagwarantuj sobie miejsce na Konferencji Branży Zoologicznej 2021

Share This