Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, zaprasza na coroczną akcję „Jesień Gajowa” skierowaną do wszystkich przyjaciół, sympatyków i ludzi dobrej woli.

Kiedy?

  • 10 września 2023 roku o godzinie 11:00

Bądźmy razem dla zwierząt!

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „ZOSTAŃ AMBASADOREM SCHRONISKOWYCH DUSZ”

Spotkajmy się w gronie przyjaciół, którzy pomagają lub chcą pomóc zwierzętom, bo przecież psy i koty mają duszę, zwłaszcza te schroniskowe, które cichutko siedzą w kąciku życia i czekają. Proszę daj tym duszyczkom skrzydła adopcji.

  • Podczas wydarzenia „Jesień Gajowa” nastąpi inauguracja bardzo ważnej dla nas akcji „Zwierzęta nie oceniają – uczymy się od zwierząt”. Akcja przeciwko nietolerancji, wykluczeniu, hejtowi.
  • Wychowanie, tradycja, poglądy, religie, moda i trendy – każdy ma do tego prawo, bo każdy jest inny.
  • Różnice były, są i będą. Świat jest fascynujący, gdy jest różnorodny, ale przecież można pięknie się różnić. Żyć mądrze to czerpać z życia to, co najlepsze, ale pozwalać też innym na ich punkt widzenia, szanując niezależność i odmienność.
  • Psy, koty, zwierzęta nie oceniają. Odbierają nas niezależnie od statusu społecznego, zasobów posiadania, popularności.
  • Jedyne na co zwracają uwagę i co jest ważne to dobra energia i pozytywne nastawienie. Uczmy się od zwierząt. Świat jest kolorowy, różnorodny i piękny. Na świecie powinno być miejsce dla każdego.

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju jest otwarta na wszystkich, z szacunkiem dla każdego. Zwierzęta są dla nas najlepszymi nauczycielami, bo nie oceniają, nie krytykują, nie hejtują. Nigdy nie dzielimy psów i kotów na rasy, wielkość, wygląd, modę. Wszystkie zwierzęta są ważne.

  • Uczmy się od zwierząt tolerancji, uczmy się widzenia świata takim, jakim jest naprawdę, a nie takim, który jest na pokaz.

Kochasz zwierzęta? Przyjedź i spędź razem z nami miło czas.

http://www.schroniskogaj.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=3&dzialy=3&akcja=artykul&artykul=5844