W sierpniowym numerze ZooBranży Certyfikat Jakości przyznaliśmy firmie AQUAEL wyróżniając energooszczędne pompy do oczek wodnych AQUAJET PFN ECO 8000 i 10000 za niespotykaną dotąd na rynku oszczędność energii, doskonałe parametry użytkowe i wyjątkową jakość wykonania.

AQUAJET PFN ECO to nowe, wyjątkowo energooszczędne pompy ogrodowe. Są przeznaczone do pompowania wody w stawach ogrodowych, fontannach, kaskadach, oczkach wodnych i przydomowych basenach. Odporne na działanie morskiej wody. Unikalna budowa wirnika i jego komory sprawia, że pompy są wyjątkowo energooszczędne zużywając nawet do 60% energii elektrycznej mniej niż modele o analogicznej wydajności z poprzedniej linii pomp AQUAEL przy zachowaniu doskonałych parametrów użytkowych, takich jak wydajność i wysokość podnoszenia wody. Ceramiczna oś wirnika praktycznie nie ulega zużyciu i zapewnia długowieczność pompy.

Pompa może być całkowicie zanurzona w zbiorniku wodnym, lub może być umieszczona poza zbiornikiem.

Podwójny prefiltr mechaniczny skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia, dzięki czemu ogranicza konieczność częstego czyszczenia pompy. Pompy posiadają elektroniczny sterownik wyposażony w wyłącznik termiczny.

Gratulujemy!