W lutowym numerze ZooBranży Certyfikat Jakości przyznaliśmy firmie Best 4 Animal Care Sp. z o.o. wyróżniając linię mokrych karm dla psów Renske Dog fresh meat 395 g za innowacyjny sposób podania, bardzo wysoką zawartość szlachetnych składników mięsnych oraz wygodne i biodegradowalne opakowania.

Renske Dog fresh meat 395 g to w 100% naturalna, pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów i szczeniąt od 9 tygodnia życia. Bezzbożowa, hiporalergiczna, pełnowartościowa i idealnie zbilansowana. Bardzo smakowita, łatwostrawna, szczególnie polecana dla szczeniąt oraz dla psów delikatnych lub cierpiących na alergie skórne i pokarmowe. Karma zawiera m.in. naturalną chondroitynę i glukozaminę, prebiotyki (FOS), wyciąg z wodorostów morskich i kompozycje ziół – wszystko co potrzebne dla dobrej kondycji i zdrowia psa.

Receptura linii mokrych karm Renske oparta jest na bardzo wysokiej zawartości (80%) szlachetnych składników mięsnych jak świeża kaczka, królik, jagnięcina, łosoś, wyselekcjonowane ryby oceaniczne, indyk czy dziczyzna, które zaspokoją najbardziej wybredne podniebienia. Karmy mokre Renske wyróżnia także wygodne i w pełni biodegradowalne opakowanie – wystarczy zdjąć zewnętrzną folię i podać psu karmę. Dzięki temu karma jest niezwykle wygodna w podróży, co szczególnie doceniają podróżujący z psami np. na wystawy czy zawody.

Gratulujemy!