Bo ich układ odpornościowy i pokarmowy jest codziennie wystawiany na ciężką próbę w zetknięciu z zanieczyszczonym środowiskiem. Do tego stres, antybiotyki, alergie czy zatrucia to kolejne czynniki, które zaburzają naturalną mikroflorę psiego przewodu pokarmowego. Zakłócenia te sprzyjają nawracaniu infekcji i prowadzą do przewlekłych zaburzeń przewodu pokarmowego, w tym biegunek, zaparć, czy problemów skórnych lub przykrego zapachu.

Probiotyk dla psów tworzy barierę ochronną i przywraca zdrową florę bakteryjną. Jest naturalnym preparatem zawierającym unikalną kompozycję mikroorganizmów prozdrowotnych. Starannie dobrane, wyłącznie naturalne składniki preparatu stanowią gwarancję jego skuteczności.

Seria wyrobów ProBioAnimalia jest efektem wieloletniego doświadczenia w opracowywaniu i wytwarzaniu wyrobów probiotycznych m.in. dla psów, kotów oraz koni.

Zapraszamy do współpracy sklepy zoologiczne, hurtownie, sklepy weterynaryjne oraz groomerskie. W ramach wsparcia sprzedaży oferujemy szkolenie, wsparcie Licencjonowanych Doradców ProBiotechnologii.

Dbając o wysoką jakoś wyrobów, budujemy zaufanie do naszej marki.

www.probiotics.pl/