W Poznaniu 12 sierpnia 2018 r. odbyła się już XVI edycja imprezy Master Chef 4 Dogs. Pomysłodawcami wydarzenia oraz głównymi organizatorami byli kucharze Marcin Kaczmarek-Pielin oraz Joanna Pielin-Kaczmarek. Dolina Noteci kolejny raz z rzędu mocno wsparła tak szczytną inicjatywę oraz zaangażowała się jako partner strategiczny. Podobnie jak w poprzednich edycjach firma wsparła tę akcję 300 kg karmy dla podopiecznych schroniska w Skałowie.

Impreza jak zawsze miała na celu zebranie największej ilości karmy, którą każdy z odwiedzających mógł przekazać, w zamian za skosztowanie przysmaków przygotowywanych przez mistrzów kuchni, którzy brali udział w telewizyjnym show Master Chef oraz Hell’s Kitchen.

Dolina Noteci  miała swoje stoisko, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli czworonogów, a na nim można było otrzymać próbki karm w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety oraz dowiedzieć się więcej na temat rodzimych produktów.

Na evencie pojawiło się wielu gości ze swoimi pupilami, którzy wspólnie czynili dobro. Master Chef 4 Dogs ma  nadzieję, że odwiedzający miło spędzili czas na tej imprezie oraz, że pojawią się na następnej edycji.

www.mc4d.pl/