Rekordowe 1655 kg! Tyle karmy udało się zebrać w drugiej edycji akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska” w aplikacji mobilnej MyPetStory. Jej sponsorami były: firma HOBBY, dystrybutor marki HappyDog, Fundacja PetsWorld oraz firma VetExpert. Zebrana karma trafiła do Stowarzyszenia Cztery Łapy Żuromin, zajmującego się pomocą bezdomnym zwierzętom. Stowarzyszenie to istnieje zaledwie od roku, ale ma na swoim koncie liczne sukcesy. W tym czasie jego członkom udało im się znaleźć nowe domy dla niemal 100 zwierzaków! Stowarzyszenie prowadzi własne przytulisko dla zwierząt, do którego trafiają bezdomne psy i koty z okolic Żuromina, które potem wędrują do kochających opiekunów w całej Polsce! Wszystko to jest możliwe dzięki zaangażowaniu jego wspaniałych wolontariuszy oraz wsparciu miejscowych władz.

Uroczysty finał drugiej edycji akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska” miał miejsce 27 listopada bieżącego roku w Żurominie podczas Psikniku – imprezy zorganizowanej w miejscowym Domu Kultury promującej adopcję bezdomnych zwierząt. Wzięła w niej udział Pani Aneta Goliat – Burmistrz miasta i gminy Żuromin oraz przedstawiciele policji i lokalnych mediów. Podczas Psikniku wręczone Złote Serca MyPetStory, które trafiły do Stowarzyszenia Cztery Łapy Żuromin, a także do wspierających tę inicjatywę władz miejskich i policji. Odbył się również kiermasz ciast i upominków z którego dochód zasilił Stowarzyszenie Cztery Łapy Żuromin.

Przypominamy, że akcja charytatywna pełna miska dla schroniska trwa nadal! W trzeciej edycji jej beneficjentem będzie Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem, zaś sponsorem jest firma FARMINA!

Jak pomóc potrzebującym zwierzakom? To proste! Wystarczy zainstalować aplikację MyPetStory i codziennie z niej korzystać. Dzięki temu napełniamy wirtualne miski, które zamieniają się w porcje prawdziwej karmy. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym więcej jedzenia otrzymają potrzebujące zwierzaki! Zapraszamy wszystkich do wspólnego pomagania!