Nowe produkty w ofercie AQUAEL! Linia ekskluzywnych zestawów akwariowych GLOSSY rozszerzyła się o białe modele GLOSSY WHITE idealne do zakładania eleganckich akwariów słodkowodnych dostosowanych kolorystyką do wystroju nowoczesnych wnętrz.

Zestawy GLOSSY WHITE posiadają wszystkie atuty znanych już i cenionych przez użytkowników zestawów GLOSSY. Składają się ze specjalnie podwyższonego zbiornika wykonanego ze szkła typu „OPTI” (o podwyższonej przejrzystości), klejonego białym silikonem, w którego wnętrzu, w górnej części wklejono pokrywę z oświetleniem. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu uzyskano wyjątkowy efekt jednolitej, szklanej bryły, zwieńczonej elegancką, białą opaską. Zestawy GLOSSY WHITE doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami i stanowią niebanalny element ich wystroju. Pokrywy zestawów zawierają nowoczesne oświetlenie LED COB, które zapewnia prawidłowy rozwój roślin oraz naturalny wygląd wnętrza zbiornika. W skład zestawu wchodzą dwa energooszczędne moduły oświetleniowe, zaś dwa kolejne można zaoferować kupującemu jako akcesoria dodatkowe, co stwarza możliwość efektywnej sprzedaży łączonej. Zastosowanie tych modułów zmniejsza o 50% koszty oświetlenia akwarium oraz eliminuje konieczność częstej wymiany świetlówek. W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne otwory montażowe. Pozwalają one na swobodne zainstalowanie dowolnego filtra kanistrowego i innych urządzeń akwarystycznych.

Zestawy GLOSSY WHITE idealnie nadają się do zakładania zbiorników roślinnych, biotopowych oraz tradycyjnych akwariów towarzyskich. Są oferowane w trzech rozmiarach od 80 do 120 cm długości (pojemność od 125 do 260 l). Do każdego zestawu GLOSSY WHITE można dokupić specjalną białą szafkę utrzymaną w tym samym stylu. Zestaw GLOSSY WHITE razem z szafką tworzy zwartą, elegancką bryłę, która olśniewa elegancją.

Argumenty sprzedaży:

– umożliwiają efektywną sprzedaż łączoną (zestaw + szafka + dodatkowe moduły oświetleniowe + wyposażanie techniczne)

– poszukiwane na rynku rozwiązania (szkło typu „OPTI” + oświetlenie LED COB)

– niespotykany efekt wizualny

– w najmodniejszym obecnie białym kolorze

– podwyższone (w stosunku do standardowych zestawów dostępnych na rynku)

– uniwersalne – do zakładania każdego typu akwarium (towarzyskie, roślinne, naturalne, biotopowe).

Producent:

AQUAEL JANUSZ JANKIEWICZ SP. Z O.O.

www.aquael.pl