A w nim: premiery produktowe, specjalistyczne artykuły marketingowe oraz branżowe a także ciekawostki zoologiczne i krzyżówka z nagrodami.

Mamy też dla Was ważne informacje o zbliżających się targach zoologicznych w Polsce a wraz z nimi wydarzenia, które dla Was zaplanowaliśmy!

Kontynuujemy jakże ważny temat motywacji, niezbędnej nie tylko w biznesie, ale nawet w codziennym życiu. Podpowiadamy, co zrobić, aby nam się chciało „wstać z łóżka” i jak wyjść na prostą w sytuacji, gdy trudno zmusić się do zrobienia czegokolwiek. Prześwietlamy również stare powiedzenie „kto pyta, nie błądzi”. A w dziale branżowym przypominamy, jakie znaczenie mają witaminy i minerały obecne w karmach dla psów i jak wykorzystać te informacje w charakterze argumentów sprzedażowych podczas rozmowy z klientem. Podpowiadamy też, jakie produkty warto polecić właścicielowi psa, który skarży się, że jego pupilowi nie najładniej pachnie z pyska. Przedstawiamy podstawowe problemy skórne występujące u kotów. Dla akwarystów przygotowaliśmy praktyczny poradnik związany z uciążliwymi sinicami i tym, jak najlepiej pozbyć się ich z akwarium. A na koniec niespodzianka, a nawet dwie! Przedstawiamy fascynujące modliszki oraz oryginalnego „jeża” z Madagaskaru, czyli tenreka.
Zapraszamy do lektury!