Zapraszamy do zapoznania się z październikowym numerem ZooBranży!
A w nim, premiery produktowe, merytoryczne artykuły sprzedażowe i specjalistyczne, nowinki z branży, wywiad z hurtownią ROKUS.
Podpowiadamy również, po jakich cechach i szczegółach zachowania można rozpoznać sangwinika, choleryka, melancholika i flegmatyka oraz doradzamy jak postępować z każdym z nich aby zmaksymalizować szansę na „domknięcie” sprzedaży. Radzimy również jak sprawić, aby sprytnie uniknąć „spięcia” z klientem i wybrnąć szczęśliwie z problematycznych sytuacji wynikających z jego toksycznej osobowości. Jak zwykle zaglądamy na półkę psich karm w poszukiwaniu nowinek marketingowych. Tym razem zajmujemy się pożywieniem dedykowanym dla psów o określonym kolorze sierści. Wyjaśniamy, czy skład karmy rzeczywiście może wpływać na jakość i intensywność wybarwienia czworonogów. Doradzamy również, jak przygotować psa do zbliżającej się zimy oraz przypominamy, że wciąż trzeba zwracać uwagę kupujących na niebezpieczeństwo związane z występowaniem kleszczy. A dla pasjonatów akwarystki mamy niespodziankę – syntetyczny poradnik, jak krok po kroku urządzić zbiornik dla tak lubianych tanganickich pielęgnic z rodzaju trofeus.
Zapraszamy również do Nadarzyna. To właśnie tutaj w halach Ptak Warsaw Expo, już za kilka dni odbędzie się największe wydarzenie kynologiczne w tym roku w Polsce!
11-14 października EURO DOG SHOW w Nadarzynie pod Warszawą.

Zapraszamy do lektury!