Rodzina karm TropiDog Premium poszerzyła się o dodatkową wielkość opakowania. Wszystkie cztery warianty smakowe karm dla psów dorosłych ras dużych i małych dostępne są w małych, wygodnych 0,5-kilogramowych workach.

Dodatkowa, mniejsza pojemność to przede wszystkim doskonałe uzupełnienie oferty karm dla psów na sklepowej półce. Mniejsze opakowanie jest łatwiejsze i wygodniejsze w transporcie. Stanowi także doskonałą alternatywę dla konsumentów, którzy nie znają jeszcze wysokiej jakości karm TropiDog i chcieliby ją sprawdzić, zanim zdecydują się na większy worek. Klienci, dzięki mniejszym opakowaniom, mogą także przetestować wszystkie cztery smaki karm. Takie rozwiązanie jest doskonałym substytutem dla sklepów, które prowadzą sprzedaż karm na wagę. Dzięki małym opakowaniom, Klient ma możliwość kupienia niewielkiej ilości świeżego, szczelnie zamkniętego pokarmu. Ograniczenie sprzedaży karm na wagę to także korzyści dla sklepu, przede wszystkim przez minimalizowanie zapachu karmy w miejscu sprzedaży i dostępność tylko świeżych, hermetycznie pakowanych produktów.

Nowe opakowania karm TropiDog Premium są dostarczane do sklepów w kartonie, który jednocześnie pełni rolę ekspozytora. W każdym kartonie mieści się 30 worków. Karton nie zajmuje dużo miejsca, jest ergonomiczny i łatwy w transporcie. Małe opakowania karmy TropiDog Premium mogą być sprzedawane bezpośrednio z kartonu, oszczędzając miejsce na sklepowej półce lub, jeśli karton zostanie ustawiony w odpowiedniej strefie (przy kasie), jako produkty zakupu impulsowego.

Rozwój linii karm TropiDog Premium o nowe pojemności to wynik dużego zainteresowania tymi produktami. Klienci doceniają wysoką jakość i przystępną cenę karm polskiego producenta. TropiDog Premium to linia pełnowartościowych pokarmów granulowanych dla psów, których innowacyjna receptura dostarcza wszystkich niezbędnych składników, odpowiedzialnych za kondycję, odporność i właściwy rozwój czworonogów.

Karmy TropiDog Premium są do nabycia także w workach o pojemności 15 kg i 2,5 kg (dla psów ras dużych i średnich) oraz 2,5 kg i 8 kg (dla psów ras małych). Produkty dostępne są w czterech wariantach smakowych: jagnięcina i ryż, indyk i ryż, wołowina i ryż, kaczka i ryż. Karmy TropiDog Premium w opakowaniach 0,5 kg dostępne są w czterech smakach: jagnięcina i ryż, indyk i ryż, wołowina i ryż, kaczka i ryż.

Więcej informacji na temat produktów:
www.tropidog.pl
www.facebook.com/TropiDog
www.zdrowy-pies.pl