Firma Best 4 Animal Care – importer i dystrybutor Renske, Dr.Berg, Icepaw, Rockster, Petite Cuisine realizuje zamówienia bez opóźnień. Nasze stany magazynowe pozwalają nam na wysyłkę towarów na bieżąco. W zależności od godziny złożenia zamówienia, wysyłka następuje najpóźniej następnego dnia od daty złożenia zamówienia. Dostawy od naszych producentów realizowane są także na bieżąco.

Wprowadziliśmy szereg zaleconych przez Ministerstwo Rozwoju oraz GIS środków, które mają zapewnić bezpieczeństwo naszych Pracowników oraz Klientów. Wszyscy pracownicy, którzy ze względu na zakres wykonywanych obowiązków mogą pracować zdalnie wykonują swoje zadania z domu. Wszelkie sprawy załatwiamy drogą mailową lub telefoniczną. Przypominamy kontakty: 58 624 99 22 i info@best4animalcare.eu.

Wszystkich pracowników biura i magazynu wyposażyliśmy w środki dezynfekujące i środki ochrony osobistej. Paczki do Klientów pakowane są w odrębnych pomieszczeniach. Nie mamy bezpośredniego kontaktu z kurierami: gotowe paczki zostawiane są dla kurierów w odrębnym, do tego celu wyznaczonym i dezynfekowanym pomieszczeniu.

Do dyspozycji klientów naszego sklepu internetowego www.premium4animals.pl jest dostępna opcja wysyłki do Paczkomatów InPost, w których odbiór paczki można obsługiwać bezdotykowo.

Dziękujemy za Państwa zaufanie