Konferencja Branży Zoologicznej to wydarzenie dedykowane dla kadry zarządzającej branży zoologicznej. Stanowi miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów z branży. Spotkania odbywają się w formie paneli dyskusyjnych i szkoleń interaktywnych z udziałem zaproszonych gości.
To wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów rynkowych, weryfikacji swojej wiedzy i skonfrontowania jej z opiniami innych uczestników rynku!
Maciej Orłoś – prezenter telewizyjny trenera wystąpień publicznych, który udowodni, jak ważna w biznesie jest autoprezentacja i co można osiągnąć poprzez umiejętną zmianę swojego wizerunku!
Krzysztof Sarnecki – jeden z nielicznych w Polsce zawodowych negocjatorów, który zdradzi tajemnice inżynierii skuteczności nowoczesnych negocjacji.
PLAN KONFERENCJI:
14:30 Rejestracja uczestników
15:00-18:00 Konferencja Branży zoologicznej
Spotkanie Krzysztofem Sarneckim oraz Maciejem Orłosiem, panel dyskusyjny
18:00 Gala Biznesu Branży Zoologicznej
Finał Plebiscytu Branży Zoologicznej, wręczenie statuetek.
Gala Biznesu Branży Zoologicznej
Konferencję Branży Zoologicznej zakończy uroczysta GALA BIZNESU. W jej trakcie wręczone zostaną Statuetki dla laureatów Plebiscytu Branży Zoologicznej. Poznamy laureatów w kategoriach: Produkt Roku, Sklep Roku, Firma Roku oraz Handlowiec Roku! Galę poprowadzą: Maciej Orłoś i redaktor naczelna ZooBranży – Joanna Zarzyńska! Przekonaj się, kto zostanie zwycięzcą! A może będzie to Twoja firma lub produkt?
już 6 kwietnia!
Nadarzyn pod Warszawą
6.04.2018 r. godz. 15:00
Organizator Konferencji Branży Zoologicznej: ZooBranża
Gdzie: PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn pod Warszawą,
Start: 6 kwietnia 2018 r. godz. 15:00, spotkanie zakończy się uroczystą Galą Biznesu
Rejestracja: bernadeta.stanko@zoobranza.com.pl
Partnerzy:
Organizator:
GOŚCIE SPECJALNI
Maciej Orłoś – jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce – laureat czterech Wiktorów, w tym Super Wiktora za całokształt dokonań oraz Telekamery. Absolwent wydziału aktorskiego PWST im. Aleksandra Zelwerowicza oraz One Year Acting Course w London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA). Od 1999 r. prowadzi szkolenia dla biznesu z zakresu wystąpień publicznych oraz szkolenia medialne. Prowadził festiwale w Opolu i Sopocie oraz galę 50-lecia TVP. Autor książki poświęconej skutecznym wystąpieniom publicznym „Jak występować i zabłysnąć”.
Krzysztof Sarnecki – współzałożyciel, Prezes Zarządu i Leading Partner QUEST Change Managers. Konsultant strategiczny i interim menedżer. Zawodowy negocjator. Ekspert w zakresie marketingu i budowania przewagi rynkowej firm oraz agent zmian w procesach transformacji dużych i średnich firm. Założyciel i przez 20 lat Prezes Academy of Business & Career Development w Chicago. Współpracuje z wieloma czołowymi firmami w Polsce i za granicą w
obszarze podnoszenia ich konkurencyjności. Twórca pierwszej na świecie nielinearnej inżynierii sprzedaży – V Generacji Sprzedaży™ oraz inżynierii Komunikacji Nieantagonizującej™. Konsultant, trener i coach kilkunastu tysięcy członków zarządów i menedżerów. Jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce. Absolwent University of Illinois, The UIC Institute for Entrepreneurial Studies w Chicago i programu MBA w Lake Forest Graduate School of Management (Lake Forest, Illinois).
PRELEGENCI
Sabina Janikowska – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Politologii i Nauk Społecznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe (HR – manager), trener i coach. Jest terapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyła Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego bazującego na metodzie Nonviolent Communication oraz Szkołę Coachów Akademii TROP w Warszawie (z tego tytułu posiada wewnętrzną certyfikację coacha). W latach 2010–2011 odbyła roczny Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt w Warszawie. Od 2012 roku szkoli się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
dr hab. Michał Jank – doktor habilitowany nauk weterynaryjnych, jest pracownikiem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Prowadzi zajęcia z farmakologii zwierząt oraz dietetyki weterynaryjnej dla studentów medycyny weterynaryjnej oraz uczestników specjalizacyjnego studium podyplomowego „Choroby psów i kotów”. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularno-naukowych dotyczących żywienia psów i kotów. Prowadzi również wykłady i szkolenia dotyczące żywienia psów i kotów dla lekarzy weterynarii. Jest autorem lub współautorem kilkunastu suplementów pokarmowych dla małych zwierząt dostępnych na polskim rynku.
dr n. wet. Joanna Zarzyńska – doktor nauk weterynaryjnych, lekarz medycyny weterynaryjnej, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Studium Doktoranckiego przy Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 2006 r. pracuje naukowo na stanowisku adiunkta w Katedrze Higieny Żywności i Ochrony Zdrowia Publicznego WMW SGGW. Prowadzi m. in. zajęcia fakultatywne dla studentów z zakresu pielęgnacji zwierząt egzotycznych i słuchaczy Studiów Podyplomowych.
dr inż. Paweł Zarzyński – z wykształcenia doktor nauk leśnych, absolwent Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Z zamiłowania akwarysta. Zawodowo związany z zoologią od 2002 r. Pracował w sklepie zoologicznym, hurtowni zoologicznej i dużej firmie akwarystycznej. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu marketingu, akwarystyki, i zoologii. Autor lub współautor ponad 3350 publikacji ukazujących się w ponad 70 periodykach naukowych, popularno-naukowych, popularyzatorskich i w prasie codziennej oraz 30 książek. Pracował jako redaktor w wielu czasopismach branżowych.