Kiedy latem robi się gorąca, nasi czworonożni przyjaciele potrzebują dodatkowego chłodzenia. Jednym ze sposobów bezpiecznego schłodzenia pupila jest wykorzystanie specjalnego ręcznika. Jest wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu . Może być użyty wszędzie – w domu, podczas zabaw czy spacerów, w samochodzie, w trakcie uprawiania sportów, na plaży czy podczas innych wakacyjnych aktywności. Sprawdzi się także podczas wystaw psów, i co ważne ze względu na suchą powierzchnię nie zmoczy sierści psów.

Teraz ręcznik chłodzący dodajemy gratis do zakupów produktów Renske. Wystarczy zakupić 5 sztuk karm mokrych 395 g lub 8 sztuk karm 100g dla psów, aby otrzymać 1 ręcznik. Promocja trwa do wyczerpania zapasów .

Karmy Renske zawierają do 80% świeżego mięsa, z dodatkiem warzyw i owoców. Gotowane delikatnie na parze i pod ciśnieniem zamykane hermetycznie w biodegradowalnej tacce. Dostępne są wersje bez zbóż oraz wersje bez glutenu.

Ręcznik jest w kolorze niebieskim, ma wymiary 50 cm x 50 cm, obniża odczuwanie temperatury o 6-12 ° C, jest łatwy w użyciu – wystarczy zmoczyć w wodzie, aby go aktywować. Można prać w pralce w temperaturze 40 stopni.

Zapraszamy sklepy zainteresowane współpracą. Kontakt jk@best4animalcare.eu lub tel.502 093 226

Best 4 Animal Care Sp. z o.o. – wyłączny importer i dystrybutor w Polsce: Renske Natural Petfood, Dr.Berg, Icepaw, Rockster Superfood.

www.premium4animals.pl