W sosie czy w galaretce? Nowe smaki wiejskiej sielanki od Country Farmstm

Do rodziny karm marki Country FarmsTM, oferującej uczciwe przepisy ze swojskich składników, dołącza gama karm mokrych w puszkach. Karmy mokre w puszkach Country FarmsTM, kierują się tą samą filozofią co karmy suche. Cała linia skomponowana jest w większości z naturalnych składników z lokalnych gospodarstw, a formuły nie zawierają egzotycznych, pospolitych czy sztucznych dodatków.

Karmy suche Country FarmsTM

Obecnie linia karm Country FarmsTM oferuje produkty dostosowane do potrzeb różnych psów.
Czerpiąc z bogactwa samej ziemi, dostarczamy odżywcze posiłki dopasowane do:

• wieku – karmy dla szczeniąt lub psów dorosłych;

• preferencji – Classic z pełnym ziarnem lub wysokostrawne Grain Free na manioku;

• ograniczeń – Monoprotein (karmy z jednym źródłem białka zwierzęcego: kurczak lub łosoś).

Dobierając pełnowartościową karmę suchą, pamiętaj że…

dostarcza ona wszystkie niezbędne składniki w pełnej porcji dziennej dostosowanej do masy ciała psa. Karmę zawsze wprowadzaj stopniowo na przestrzeni kilku dni, aby uniknąć gwałtownych reakcji ze strony przewodu pokarmowego. Pamiętaj, żeby łącząc karmę suchą z karmą mokrą pełnoporcjową odpowiednio dostosować ilości podawanych składników. Efekty żywienia daną kompozycją składników możesz zaobserwować już po 3-4 tygodniach od rozpoczęcia karmienia daną karmą, co oznacza w przypadku psów małych zjedzenie około 3 kg, a w przypadku średnich i dużych psów dużego worka około 10 kg.

Teraz dzięki nowej ofercie karm mokrych, możesz też wzbogacić codzienne posiłki swojego ulubieńca bez kompromisów
i rezygnacji z dotychczasowych wyborów.Puszki Country FarmsTM to doskonała propozycja zarówno dla opiekunów, którzy karmią tylko karmą mokrą, jak i dla tych którzy stosują żywienie łączone.

Nowe soczyste dania od Country FarmsTM

Teraz dzięki 6 nowym kompozycjom w puszkach od Country FarmsTM, codziennie możesz zapewnić swojemu psu zróżnicowanie. Dzięki naszym mokrym karmom pełnoporcjowym Twój pies będzie mógł cieszyć się pysznym smakiem wyselekcjonowanych naturalnych składników. Nowa gama mokrej karmy Country Farms™ to doskonałe urozmaicenie codziennych posiłków, które zachwyci Twojego psa smakiem. Jednocześnie zapewnia optymalną strawność i wysoki poziom odżywienia bez nadmiernej podaży wysokoenergetycznego tłuszczu (karmy mokre dla psów dostarczają przeszło 60% energii z tego składnika jeśli mają >6% tłuszczu surowego na etykiecie karmy). Do zagęszczenia konsystencji sosów wykorzystano naturalne składniki, takie jakich Ty używasz w swojej kuchni (m.in. oczyszczona skrobia).

KARMA MOKRA PRZEPISY KLASYCZNE (CLASSIC)

WOŁOWINA, INDYK, DORSZ

Dania oferujące kawałki w galaretce, zapewniają 94% białka zwierzęcego, ze źródłem białka zwierzęcego jako składnikiem nr 1 na etykiecie, zależnie od preferencji: wołowiny, indyka i dorsza. Twój pies ma wszystko, co jest potrzebne do utrzymania zdrowej masy mięśniowej. Swojskie warzywa i owoce zapewniają łatwostrawną energię z węglowodanów (ok. 10%) oraz cenny błonnik, który reguluje prawidłowe funkcjonowanie jelit. Psy świetnie trawią i potrzebują energii z węglowodanów, co dowiedziono naukowo. Poniżej połowy energii w puszkach Classic dostarczanej jest z tłuszczu, co odzwierciedla jego niska zawartość na etykiecie (ok. 4%).

KARMA MOKRA PRZEPISY BEZZBOŻOWE (GRAIN FREE)

JAGNIĘCINA, KURCZAK, PSTRĄG

Dania oferujące kawałki w sosie, zapewniają 92% białka zwierzęcego, ze źródłem białka zwierzęcego jako składnikiem nr 1 na etykiecie, zależnie od preferencji: pstrąg, kurczak, jagnięcina. Twój pies ma wszystko, co jest
potrzebne do utrzymania zdrowej masy mięśniowej. Swojskie warzywa i owoce zapewniają łatwostrawną energię z węglowodanów (ok. 10%) oraz cenny błonnik, który reguluje prawidłowe funkcjonowanie jelit. Psy świetnie trawią i potrzebują energii z węglowodanów, co dowiedziono naukowo. Tylko około połowy energii w puszkach Grain Free dostarczanej jest z tłuszczu, co odzwierciedla jego niska zawartość na etykiecie (poniżej 6%).

Pamiętaj, że karma sucha jest koncentratem i podaje się jej 3 x mniej niż karmy mokrej. Oznacza to, że mimo iż Twój pies zapewne chętnie i szybko zjada puszki, potrzebuje ich dużo więcej, aby spełnić swoje codzienne zapotrzebowanie. Dlatego rozsądnym wyborem jest łączenie porcji karmy suchej z mokrą, dzięki czemu zapewniamy naszemu psu pełnię odżywczości w optymalnej porcji dziennej rozbitej na posiłki. Szczegółowe tabele dawkowania znajdziesz na etykietach i w ulotce karmy Country FarmsTM.

Dowiedz się więcej na www.countryfarms.pl