Firma ICEPAW pokazała dwa nowe preparaty o naturalnym składzie. Pierwszy – ICEPAW Intestinal to preparat wspierający odbudowę flory jelitowej psów i kotów, polecany przy zaburzeniach trawienia, biegunkach czy zaparciach, a także po podaniu antybiotyków czy odrobaczeniu. I drugi – ICEPAW Calm Down preparat o działaniu uspokajającym i redukującym stres wykorzystujący naturalne ekstrakty z ziół, polecany do stosowania przed wizytą u lekarza weterynarii czy groomera, przed podróżą czy rehabilitacją itp.

Do oferty przysmaków z ryb doszły Atlantic Burger – suszone ryby z dodatkiem warzyw. To dość duże przekąski, okrągłe, o średnicy ok. 6,5 cm. A wszystkich Klientów oczekujących na suche karmy ICEPAW informujemy, że pod koniec czerwca będą już dostępne także w Polsce.

RENSKE NATURAL PETFOOD zaprezentowała koncepcję nowej marki w swoim portfolio o nazwie e-motion by Renske. To szerokie czerpanie z Natury i jej bogactwa i wykorzystywanie w karmach tylko naturalnych, ekologicznych składników, bez dodawania sztucznych witamin czy minerałów. To myślenie o karmie dla psa i kota w kategorii nie tylko żywienia, lecz także właściwego odżywiania i wspierania funkcjonowania wszystkich organów wewnętrznych, jak płuca, serce, nerki, śledziona, jelita czy układ moczowy. To holistyczne podejście do odżywiania obejmuje także funkcjonowanie układu nerwowego, ponieważ współczesne zwierzaki podlegają stresowi podobnie jak ludzie, a wykorzystując naturalne dodatki do karm, możemy im pomóc także w różnych problemach behawioralnych.

W ramach marki e-motion by Renske będą dostępne mokre karmy dla kotów (saszetki 100 g, puszki 200 g) oraz dla psów (saszetki 100 g, puszki 200 g, 400 g i 800 g). Wszystkie karmy opierają się na jednym źródle białka zwierzęcego. W ofercie znajdą się kozina, konina, królik, dzika kaczka, jagnięcina czy dziki łosoś.

W sprzedaży dostępne od jesieni. Zapraszamy do śledzenia nowości na www.b4ac.pl

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy odwiedzili stoiska naszych marek:

Icepaw, Renske, Tenetrio i Rockster na targach Interzoo. A wszystkich, którzy jeszcze nie są naszymi Klientami, zapraszamy do współpracy i rejestracji na stronie www.b4ac.pl.