Marka PETMEX jest jedną z najbardziej cenionych marek przysmaków dla psów w Polsce. Wyróżnia się bogatym asortymentem produktów, ich jakością i dobrą ceną.

Nasze przysmaki są w pełni naturalne, bez sztucznych barwników i konserwantów. Są to produkty suszone, nie wędzone, co dodatkowo wzmacnia ich walory smakowe i zdrowotne. Surowce wykorzystywane do ich produkcji pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Jesteśmy obecni z naszą marką na różnych eventach z branży zoologicznej w całej Polsce, takich jak krajowe i międzynarodowe wystawy psów rasowych, mniejsze wystawy klubowe, psie zawody sportowe czy też treningi dla psów pasterskich.


Zapraszamy do współpracy podmioty związane z branżą zoologiczną, takie jak stacjonarne i internetowe sklepy zoologiczne, hurtownie zoologiczne, gabinety weterynaryjne, behawioryści czy hodowcy.

Dystrybuujemy nasze produkty hurtowo przez platformę sprzedażową b2b.hubun.pl. Czekają tam na naszych klientów atrakcyjne promocje i progi rabatowe.

W dniach 16–28 września będziemy obecni na targach zoologicznych B2B Pet Expo 2022 w Bydgoszczy. Zapraszamy wszystkie osoby z branży do odwiedzenia naszego stoiska nr 36C!