Smycz regulowana idealna jest dla każdego, kto nie lubi dostosowywać się do otoczenia, za to cieszy się, kiedy może otoczenie przystosować do siebie. Ten rodzaj smyczy pozwala na bardzo szybkie skrócenie lub wydłużenie smyczy bez tracenia czasu i stresowania zwierzęcia. Kiedy schodzimy z wąskiego chodnika i znajdujemy się w parku czy na łące, wystarczy prostym ruchem wyregulować smycz, a pupil od razu zyska więcej swobody i będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się ze spaceru.

Smycz tego typu na obu końcach wyposażona jest w karabińczyki, zaś wzdłuż taśmy w równych odstępach wszyte są kółka albo półkola. Jeden z karabińczyków należy umieścić przy obroży albo szelkach, drugi zaś – zaczepić o wybrane kółko tak, aby uzyskać wymaganą długość smyczy, odpowiednią do warunków środowiskowych i charakteru spaceru. Smycz Chaba wyposażona jest w specjalny, wygodny uchwyt, za który można złapać, gdy korzystamy z całej długości, natomiast kiedy zmieniamy długość i przypinamy karabińczyk do kółka, uchwyt tworzy się naturalnie sam. Jest to uniwersalne, komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie. Co ważne, smycz regulowaną tego typu można wykorzystać także do spacerów z dwoma psami jednocześnie: aby uzyskać taką podwójną smycz, należy umocować karabińczyki do dwóch obróżek, zaś o centralne kółko zaczepić dodatkową smycz.

Smycz regulowana Chaba Fashion uszyta jest z atestowanej taśmy charakteryzującej się najlepszymi parametrami zrywalności, które zapewniają długą żywotność materiału i jego niepodatność na uszkodzenia mechaniczne bez względu na intensywność użytkowania i temperament psa. Trwałość zapewniona jest także poprzez stuprocentowo powtarzalne przeszycia materiału, certyfikowane, wielokrotnie sprawdzane nici rymarskie, obecność mocnych karabińczyków ze stali nierdzewnej oraz kółek i półkoli wykonanych z tego samego – bardzo wytrzymałego i odpornego na szarpnięcia – materiału.

Fashion to linia produktów klasy premium, a bezkompromisowa jakość idzie tu w parze z nietuzinkowym wzornictwem cenionym przez właścicieli o wysokim poczuciu estetyki. Klasyczna elegancja, gustowne połączenia kolorów oraz ponadczasowe wzory są gwarancją satysfakcjonującego użytkowania. W ofercie znaleźć można smycze w zróżnicowanych wersjach rozmiarowych, a ich rozpiętość pozwala na wybranie produktu dla zarówno niedużych piesków, jak i silnych, dużych czworonogów.

Akcesoria firmy Chaba są od początku do końca tworzone w Polsce – od pracy koncepcyjnej aż po produkcję!