Dnia 6 oraz 7 kwietnia w Nadarzynie podczas Targów ANIMALS DAYS odbyły się szkolenia z cyklu „CERTYFIKOWANY DORADCA” skierowane do właścicieli i pracowników sklepów zoologicznych. Celem szkoleń było podniesienie kompetencji osób zajmujących się obsługą klienta, rozwijanie ich umiejętności sprzedażowych oraz praktyczne doradztwo w zakresie sposobu ekspozycji towaru w sklepie.

Partnerami szkolenia były firmy takie jak:

– ScanVet

– Empire

– Petvita

– Tropical

– Aquael

– Ptak Warsaw Expo

W piątek miała miejsce również Konferencja Branży Zoologicznej –  wydarzenie dedykowane dla kadry zarządzającej branży zoologicznej. Stanowiło ono miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów z branży. Spotkania odbyły się w formie paneli dyskusyjnych i szkoleń interaktywnych z udziałem zaproszonych gości.

Gośćmi specjalnymi Konferencji byli:

Maciej Orłoś – prezenter telewizyjny trenera wystąpień publicznych, który udowodnił,  jak ważna w biznesie jest autoprezentacja i co można osiągnąć poprzez umiejętną zmianę swojego wizerunku!

Krzysztof Sarnecki – jeden z nielicznych w Polsce zawodowych negocjatorów, który zdradził tajemnice inżynierii skuteczności nowoczesnych negocjacji.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

Zapraszamy do zapoznania się w obszerną fotorelacją!