Owady spożywane są od zawsze, nawet przez ludzi. W naszej kulturze wydają się czymś obrzydliwym, ale pamiętajmy, że pies i kot nie mają takich odczuć. Karma ma im smakować i ma korzystnie wpływać na ich zdrowie. A owady to odżywczy skarb, przewyższający „zwykłe” mięso. Zawierają znakomicie przyswajalne białka, aminokwasy, peptydy antydrobnoustrojowe, kwasy omega 3 i 6 w dobrych proporcjach, taurynę itd.. Wspomagają działanie układu trawiennego i stymulują układ odpornościowy. Ich białko jest hypoalergiczne, świetnie się sprawdzi w diecie zwierząt z alergiami i problemami z trawieniem.

Nie ma w nich pozostałości antybiotyków czy hormonów. Dobrodziejstwo dla wszystkich psów i kotów, od urodzenia do starości! Znajdziecie je w naszych kompletnych karmach TOMOJO i smakołykach MOUSH opartych jedynie na białku owadów. Receptury przygotowali specjaliści żywienia zwierząt wybierając naturalne składniki w pełni identyfikowalne i z gwarancją pochodzenia.
Białko owadów na pewno będzie zyskiwać na znaczeniu, funkcjonować równolegle z tradycyjnym mięsem, ale z czasem z pewnością stanie się standardem i to poszukiwanym.

www.portica.pl