Na webinar można zarejestrować się korzystając z linku: https://zoom.us/webinar/register/WN_OZM4RFWpTuy_XTdd0P85qQ 
Będzie także transmitowany live na stronie na Facebook Mój szczęśliwy zwierzak.

Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Ale jaki ruch lubią psie stawy? Istnieje wiele sytuacji, które wymagać mogą wyłącznie krótkich spacerów, a nawet całkowitego zrezygnowania z wychodzenia z domu.

Każdy pies ma indywidualne potrzeby dotyczące ruchu, w zależności od wieku, rasy, zdrowia i temperamentu. Warto dostosować aktywność fizyczną do możliwości i kondycji swojego pupila.

Jaka dawka ruchu pomoże utrzymać psa i jego stawy w dobrej kondycji?

Na te i inne pytania odpowie ekspert ortopedii i medycyny sportowej psów – doktor nauk weterynaryjnych Aneta Bocheńska.

Aneta Bocheńska w 2007 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej. W latach 2007 i 2008 odbyła staż w USA Canine Rehabilitation Institute, Floryda USA oraz staż w TOPS Veterinary Rehab. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zakończone w 2015 doktoratem z neurologii weterynaryjnej. Od 2015 Założycielka Przychodni Weterynaryjnej GRYF, specjalista chorób psów i kotów, specjalizuje się w neurologii i ortopedii, jako jedna z nielicznych w Polsce zajmuje się medycyną psów sportowych i pracujących, przygotowuje do sezonu i regeneruje po zawodach psy z całej Polski, posiada również uprawnienia do prowadzenia zabiegów akupunktury dla psów i kotów. Do 2018 adiunkt dydaktyczno – naukowy Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Autorka licznych publikacji naukowych. Obecnie zajmuje się przede wszystkim neurologią i ortopedią, diagnostyką.

www.vetoquinol.pl

www.vetoquinol-vet.pl

www.mojszczesliwyzwierzak.pl