Już jest najnowszy numer ZooBranży!
Wiosna tuż, tuż… za oknami coraz ładniej a przed nami …już niebawem Animals Days 2019 wydarzenie, którego nie możecie przegapić i koniecznie musicie być razem z nami😊
Rezerwujcie w Waszych kalendarzach termin 29-31 marca!:)
Wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji sprzedażowych zapraszamy 29 marca na wyjątkowe na szkolenie z cyklu CERTYFIKOWANY DORADCA.
Każdy zarejestrowany otrzyma Certyfikat ukończenia szkolenia.
https://zoobranza.com.pl/rejestracja/
Wiosna to cieplejsze dni ale też i czas wzmożonej obecności kleszczy, które są tematem przewodnim numeru. Podpowiadamy sposoby zabezpieczania psów i kotów przed tymi groźnymi pajęczakami. Wyjaśniamy komu i w jakich okolicznościach najlepiej polecać w tym celu krople spot-on, a dla kogo odpowiedniejsza będzie obroża przeciwpasożytnicza lub spray. Poruszamy również tematykę karm bezzbożowych dla psów. Odpowiadamy również na częste pytanie kupujących, czy gluten jest szkodliwy. Dokonujemy wreszcie obszernego przeglądu naturalnych przysmaków dla królików i gryzoni wraz ze wskazaniem jak i komu je sprzedawać. Mamy również prawdziwą niespodziankę dla fanów akwarystyki: bogato ilustrowany artykuł o rasowych bojownikach i materiał o „ciemnej stronie” importu krewetek akwariowych z ich naturalnych siedlisk w Azji.
Zapraszamy do lektury! 

Issuu https://bit.ly/2PPzBnW