Miło nam poinformować, że partnerami piątej edycji akcji PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA w aplikacji MyPetStory są marki: Brit oraz Carnilove.

Profilaktyka przez żywienie stanowi główną zasadę komponowania konkretnych formuł marki Brit. Eksperci Brit zdają sobie sprawę, że domowe zwierzęta, podobnie jak ludzie, są narażone na stresy i poważne choroby. Opracowywanie unikalnych receptur, opartych na starannie wyselekcjonowanych składnikach pozwala na tworzenie różnorodnych formuł. Szeroka paleta ułatwia dobór konkretnej karmy do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Właściwa dieta ma ogromny wpływ na zdrowie i kondycję zwierząt. W karmach Brit można znaleźć tylko to, co najlepsze dla zwierząt: wysokiej jakości mięso, ryby, owoce, warzywa i zioła, a także niezbędne składniki funkcyjne.

Natomiast najważniejszą wartością związaną z tworzeniem formuł poszczególnych karm i smakołyków marki Carnilove jest poszanowanie historycznej ciągłości współzamieszkiwania człowieka oraz towarzyszących mu zwierząt. Seria produktów opracowana została z uwzględnieniem naturalnego pochodzenia psów i kotów, gdzie starannie dobrano mięsa dzikiego pochodzenia: renifer, kaczka, indyk, łosoś, dzik, jagnięcina i bażant. Karmy są pełnoporcjowe, pozbawione dodatku zbóż, ziemniaków i ryżu, za to uzupełnione surowcami roślinnymi, takimi jak: żółty groszek, zioła, leśne jagody oraz warzywa, które są źródłem niezbędnych składników odżywczych, przeciwutleniaczy i witamin.
Zachęcamy do codziennego napełniania wirtualnych miseczek w bezpłatnej aplikacji MyPetStory dla Schroniska Funny Pets w Czartkach. Każda „wyklikana” miseczka zostanie zamieniona na realny posiłek karmy. Razem możemy więcej!