W majowym numerze ZooBranży Certyfikat Jakości przyznaliśmy firmie Happy Dog wyróżniając karmę suchą dla psów ,,Piemonte” za unikalny skład dostosowany do potrzeb psów z nietolerancjami pokarmowymi, starannie dobrane naturalne dodatki oraz wyjątkowo atrakcyjną szatę graficzną opakowania.

Karma „Piemonte” należy do linii Super Premium marki Happy Dog. Jest dedykowana dla psów o szczególnych wymaganiach żywieniowych. W składzie ma cenne białko zwierzęce pochodzące z mięsa kaczki i ryb. Jako pierwsza karma na rynku zawiera również dodatek słodkich, jadalnych kasztanów zwiększających jej walory smakowe. Jest produkowana w Niemczech pod ścisłą kontrolą. Jej dodatkowym atutem jest bezzbożowy skład. Karma „Piemonte” jest szczególnie zalecana dla czworonogów z nietolerancjami pokarmowymi.

Specjalnie dostosowane krokiety są odpowiednie dla psów średnich i dużych ras. Ekskluzywna receptura w połączeniu z formułą Natural Life Concept i naturalnymi składnikami zapewnia optymalny i odpowiedni metabolizm czworonoga. Happy Dog Natural Life Concept łączy składniki, które wspomagają pupila: pierwiastki śladowe, nasiona lnu, wybrane zioła, jabłko i nowozelandzkie małże.

Gratulujemy!