W czerwcowym numerze ZooBranży Certyfikat Jakości przyznaliśmy firmie PURINA® Cat Chow® wyróżniając karmę mokrą dla kotów PURINA® Cat Chow® grillowane kawałki z kurczaka, jagnięciny, łososia i wołowiny w galaretce z soczystymi warzywami – saszetki 85 g za naturalne składniki, kompozycję opracowaną na podstawie doświadczenia ekspertów oraz doskonałe wsparcie handlowe i komunikacyjne.

Saszetki Cat Chow® zostały docenione przez opiekunów kotów ze względu na zaspokojenie specjalnych potrzeb ich pupili (Sterylised, 3w1, UTH, Hairball Control, Sensitive). Stanowią idealne rozwiązanie na urozmaicenie codziennej diety w wygodny sposób. Zawierają wyłącznie naturalneskładniki: grillowane kawałki kurczaka, jagnięciny, łososia i wołowiny w galaretce z soczystymi warzywami, takimi jak cukinia, bakłażan i zielona fasolka.

Starannie przygotowane Dania na Jeden Raz nie zawierają dodatku sztucznych aromatów, konserwantów ani barwników. Nowość w saszetkach od Cat Chow® jest wspaniałym uzupełnieniem codziennej diety, dostarczającym kotom nowych doznań smakowych, z jednoczesną dbałością o utrzymanie prawidłowej sylwetki. Naturalnie trudno im się oprzeć!

Gratulujemy!