W lipcowym numerze ZooBranży Certyfikat Jakości przyznaliśmy firmie Tropical wyróżniając pokarm dla ryb TROPICAL GEL FORMULA w formie galaretek DIY za innowacyjną formę, uniwersalność stosowania i doskonałe wsparcie marketingowe ułatwiające efektywną sprzedaż w sklepach zoologicznych.

TROPICAL GEL FORMULA to wyjątkowe pokarmy dla ryb mające formę galaretki do samodzielnego przygotowania. Ich szybkie i łatwe przyrządzanie sprawi wiele radości każdemu akwaryście. Dają przy tym możliwość decydowania o wielkości i kształcie porcji. W zależności od sposobu przygotowania można uzyskać pokarm w  formie galaretki tonącej lub pływającej, co zaspokaja potrzeby zarówno ryb żerujących przy powierzchni wody, jak i na dnie akwarium. Galaretka jest zbliżona konsystencją do pokarmów naturalnych, co zachęca ryby do żerowania. Wygoda stosowania oraz możliwość zamrażania pokarmu sprawiają, że może on stanowić doskonałą alternatywę dla pokarmów mrożonych.

Dostępne są cztery rodzaje pokarmów: GEL FORMULA FOR HERBIVOROUS FISH z wysoką zawartością alg (36%), przeznaczony dla ryb roślinożernych i wszystkożernych, GEL FORMULA FOR OMNIVOROUS FISH z dodatkiem alg, kryla i owoców, przeznaczony dla ryb wszystkożernych,

GEL FORMULA FOR CARNIVOROUS FISH z wysoką zawartością bezkręgowców (24,2%), przeznaczony dla ryb mięsożernych i wszystkożernych oraz MARINE POWER GEL FORMULA FOR MARINE FISH AND INVERTEBRATES ze skorupiakami i mięczakami morskimi oraz pięcioma gatunkami alg, przeznaczony dla wszystkożernych ryb i bezkręgowców morskich.

Gratulujemy!