Gryzaki dla psów Farm Food Rawhide®:

– są wykonane wyłącznie ze świeżych, przebadanych weterynaryjnie skór wołowych – przedsiębiorstwo produkcyjne jest częścią dużej rzeźni, co umożliwia całkowicie naturalne przetwarzanie skóry zaraz po uboju.

– są całkowicie czyste i higieniczne – skóry do produkcji gryzaków są oczyszczane wodą utlenioną (H2O2) zatem proces ten jest całkowicie bezpieczny i ma na celu wyeliminowanie bakterii mogących powodować, że gryzak podczas żucia stałby się lepki i miałby przykry zapach.

– nie zawierają żadnych sztucznych substancji- żadne sztuczne substancje (takie jak brom, chrom czy arszenik) oraz konserwanty nie są używane ani przed, ani w procesie produkcyjnym gryzaków. Nie zawierają one również żadnych substancji barwiących, które miałyby uatrakcyjnić wygląd produktu. Substancje barwiące nie są uważane za szkodliwe, wierzymy jednak, że mądrzejszym rozwiązaniem jest niestosowanie jakichkolwiek zbędnych składników dodatkowych. Przedsiębiorstwo produkcyjne jest częścią dużej rzeźni, a skóry są przetwarzane zaraz po uboju, nie wymagają one zatem zastosowania żadnych konserwantów niezbędnych do ich transportu.

– nie powodują reakcji alergicznych – cechy gryzaków Farm Food Rawhide® eliminują występowanie reakcji alergicznych lub nietolerancji ze strony przewodu pokarmowego. Badania wykazują, iż alergie pokarmowe mają swoje źródło w produktach, które nie są całkowicie naturalne i zawierają dodatkowe substancje wzbogacające. Gryzaki Farm Food Rawhide® mogą być zatem podawane psom cierpiącym na alergie, z wyjątkiem alergii na wołowinę.

– są całkowicie strawne – wykonane wyłącznie z całkowicie strawnej, wewnętrznej warstwy skóry pochodzącej od bydła ubojnego. Warstwa ta jest bardzo lita i twarda lecz przy tym wciąż elastyczna dzięki włóknom kolagenu, których jest zbudowana.

 nie pozostawiają zabrudzeń i plam – z uwagi na brak substancji barwiących, smakowych czy konserwujących, gryzaki nie powodują zabrudzenia powierzchni (wykładzin, dywanów, pościeli, itp.), z którymi mają kontakt. Nie stają się lepkie, co jest szczególną zaletą przy podawaniu ich psom długowłosym.

– są najcięższe spośród tego rodzaju produktów – wysokiej jakości skóra wołowa użyta do produkcji gryzaków Farm Food Rawhide® jest grubsza niż ta stosowana w wyrobach konkurencyjnych. Dzięki temu nasze gryzaki są przez psy żute dłużej, co stanowi korzyść zarówno dla psa jak i dla kieszeni właściciela.

Gryzaki Rawhide® nie są pokarmem lecz bezpieczną zabawką do żucia. Wysoka zawartość białka, a znikoma (0,2%) – tłuszczu, sprawia, że gryzaki Rawhide® są mniej kaloryczne niż jakiekolwiek inne przysmaki dla psów. Mogą być zatem podawane codziennie (należy pamiętać o zapewnieniu psu stałego dostępu do wody). 

Firma Farm Food niniejszym udziela pisemnej gwarancji na to, że w procesie produkcji gryzaków Farm Food Rawhide® nie stosowano żadnych substancji chemicznych, metali ciężkich, takich jak chrom, brom ani arszeniku. Nie zawierają one żadnych sztucznych barwników, substancji barwiących, substancji smakowych, zapachowych, aromatów, ani żadnych konserwantów.

Dlatego też produkty Farm Food Rawhide® są najzdrowszym i najbezpieczniejszym prezentem dla psa!

http://naturalpetproducts.pl/