Mleko Farm Food No.1 powstało z myślą o szczeniętach, lecz kiedy uzyskano zadziwiająco dobre wyniki w odchowie innych ssaków, postanowiono poszerzyć jego zastosowanie. Mleko to można zatem podawać nie tylko szczeniętom, ale również ssakom takim jak: koty, króliki, szynszyle, wiewiórki, jeże, myszy, szczury, nietoperze itp. (w przypadku gdy naturalny odchów przez matkę nie jest możliwy).

Mleko Farm Food No.1 jest wyprodukowane z pełnego koziego mleka w proszku (mleko wraz ze śmietanką), w przeciwieństwie do odtłuszczonego krowiego mleka w proszku (mleko pozbawione śmietanki).

Mleko kozie jest łatwiej przyswajalne niż mleko krowie dzięki odmiennej strukturze zawartego w nim białka oraz tłuszczu. Dodatkowo mleko kozie zawiera kilka substancji, które pełnią funkcję stymulującą i ochronną wobec jelit. Mleko Farm Food No.1 jest zatem bardzo łagodne dla nie w pełni rozwiniętego układu trawiennego osesków ssaków i eliminuje występowanie biegunek. Odnotowano, że nawet przy pewnych początkowych problemach zdrowotnych nowo narodzone ssaki bardzo szybko wracają do zdrowia po zastosowaniu preparatu Farm Food No.1.

Mleko Farm Food No.1. jest dostępne w opakowaniach 100 g, 0,5 kg, 1,5 kg oraz 3 kg. W większych opakowaniach (od 0,5 kg do 3 kg) znajduje się miarka oraz ulotka.
UWAGA PROMOCJA!
TERAZ BUTELKA DO KARMIENIA GRATIS!!!
(szczegóły promocji dostępne w siedzibie firmy)

http://naturalpetproducts.pl/