Dlaczego warto być:

Spotkaj się w wielką rodziną branży zoologicznej.

Animals’ Days to 75 tysięcy metrów kwadratowych wystawy poświęconej branży zoologicznej, na której zaprezentuje się ponad 200 wystawców oferujących swoje nowości.

Największe targi skupiające producentów, hurtowników, sieci sklepowe, usługi i atrakcje branży zoologicznej w jednym miejscu (3 hale wystawiennicze).

Lokalizacja

Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy.

Spotkania 1-on-1 (B2B)

Wystawcy tragów będą mieli możliwość skorzystania z programu matchmakingowego. Umożliwia to dział w rozmowach biznesowych pomiędzy wystawcami, hodowcami, a także z grupą kupców i handlowców z zagranicy.

Karta Vip Animals’ Days

Jest to karta którą dostaną Państwo, aby przekazać swoich kluczowym klientom. Karta ta upoważnia do wstępu na wszystkie targi, które organizowane są przez Ptak Warsaw Expo.

Strefa Start-upów

Tarsi Animals’ Days wspierają nowe firmy, które powstają na naszym rynku. W związku z tym została stworzona specjalna oferta tak, aby każda firma mogła wziąć udział w tragach zoologicznych.

Międzynarodowe Pawilony

Kolejny raz na Animals’ Days bedą mogli Państwo spotkać się z hurtowniami i firmami z branży zoologicznej z całego świata.

Nowa formuła New Product Showcase

Strefa w której każdy wystawca będzie mógł zaprezentować swoje produkty podczas trwania targów oraz spotkań 1-on-1.

Konferencje i Plebiscyty

Szereg konferencji poświęcony dla branży zoologicznej wraz z uroczystą Galą Biznesu, podczas której wręczone zostaną statuetki dla laureatów IV edycji Niezależnego Plebiscytu Branży Zoologicznej organizowanego przez magazyn ZooBranża.

Bądź z nami, a dzięki temu stworzymy nowy rynek branży zoologicznej. Już od dziś do końca września przygotowaliśmy dla Państw promocję na kupno stoiska. Więcej informacji na www.animalsdays.eu