Znajdziecie w nim premiery produktowe, których nie może zabraknąć w ofercie Waszego sklepu.
Przygotowaliśmy również dla Was coś specjalnego – Zaproszenie do udziału w szkoleniach, które odbędą się podczas Targów ANIMALS DAYS w Nadarzynie w dniach 6-7 kwietnia 2018 r.
Prezentujemy wszystkie zgłoszenia w Plebiscycie oraz zachęcamy do głosowania – cel jest szczytny. Każdy sms to posiłek dla zwierzaka ze schroniska w Celestynowie.
W numerze omawiamy również praktyczne wykorzystanie w handlu zasady wdzięczności. Polecamy tekst o roli tłuszczów w żywieniu naszych pupili. Podejmujemy także zagadnienie psich i kocich przysmaków oraz podpowiadamy w jakiej sytuacji warto polecać je klientom. Z dietetyką związany jest również temat suplementacji psich seniorów. Wyjaśniamy w nim, na co zwrócić uwagę opiekuna starszego psa oraz jakie dodatki do karmy można im zaproponować. W nadchodzącym sezonie kleszczowym powracamy do tematu ochrony naszych pupili przed kleszczami. Obszernie przedstawiamy rasy królików miniaturowych, zarówno te często spotykane w hodowli jak i kilka rzadkości. Dla akwarystów przygotowaliśmy materiał o roli napowietrzacza. A wszystkich pasjonatów egzotyki zachęcamy do stanięcia oko w oko z legendarnym boa dusicielem!
Miłej lektury:)