Polecamy pierwszy z cyklu artykułów o zasadach aranżacji nowoczesnej placówki handlowej ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży zoologicznej. Dla wszystkich handlowców proponujemy materiał o nowoczesnej typologii klientów, grupujący ich na trzy różne kategorie. Podpowiadamy również jak sprawić, aby klient, który ma problem z podjęciem decyzji zakupowej nie wyszedł z naszego sklepu z pustymi rękami.

Nie zapominamy też o „tematach branżowych”. Wskazujemy, jak karmić kociego niejadka, opisujemy alergie środowiskowe u zwierząt oraz przedstawiamy groźną chorobę odkleszczową – anaplazmozę. Zachęcamy także do zapoznania się z akwariowymi ślimakami, zarówno tymi, które możemy zaoferować naszym klientom, jak i tymi mniej „chcianymi”, rozmnażającymi się w niekontrolowany sposób i stanowiącymi jedną z przysłowiowych plag w akwarium. A jako zoologiczne ciekawostki polecamy obszerny opis bezwłosych świnek morskich skinny oraz portret majestatycznej ary hiacyntowej, będącej największą i – zarazem – jedną z najdroższych dostępnych w handlu z papug

Mamy dla Was również  niespodziankę:) – wywiad z niesamowitą Kasią Moś, artystką wrażliwą nie tylko na piękną muzykę ale również potrzeby zwierząt.

Zapraszamy do lektury!

Czytaj online.

Zamów prenumeratę.