Konferencja Branży Zoologicznej to wydarzenie dedykowane dla kadry zarządzającej branży zoologicznej. Stanowi miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów z branży. Spotkania odbywają się w formie paneli dyskusyjnych i szkoleń interaktywnych z udziałem zaproszonych gości.

To wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów rynkowych, weryfikacji swojej wiedzy i skonfrontowania jej z opiniami innych uczestników rynku!

 

 

Maciej Orłoś – prezenter telewizyjny trenera wystąpień publicznych, który udowodni,  jak ważna w biznesie jest autoprezentacja i co można osiągnąć poprzez umiejętną zmianę swojego wizerunku!

Krzysztof Sarnecki – jeden z nielicznych w Polsce zawodowych negocjatorów, który zdradzi tajemnice inżynierii skuteczności nowoczesnych negocjacji.

PLAN KONFERENCJI:

14:30 Rejestracja uczestników
15:00-18:00 Konferencja Branży zoologicznej
Spotkanie Krzysztofem Sarneckim oraz Maciejem Orłosiem, panel dyskusyjny
18:00 Gala Biznesu Branży Zoologicznej
Finał Plebiscytu Branży Zoologicznej, wręczenie statuetek.

 

Gala Biznesu Branży Zoologicznej

Konferencję Branży Zoologicznej zakończy uroczysta GALA BIZNESU. W jej trakcie wręczone zostaną Statuetki dla laureatów Plebiscytu Branży Zoologicznej. Poznamy laureatów w kategoriach: Produkt Roku, Sklep Roku, Firma Roku oraz Handlowiec Roku! Galę poprowadzą: Maciej Orłoś i redaktor naczelna ZooBranży – Joanna Zarzyńska! Przekonaj się, kto zostanie zwycięzcą! A może będzie to Twoja firma lub produkt?

już 6 kwietnia!

Nadarzyn pod Warszawą

6.04.2018 r. godz. 15:00

 

Organizator Konferencji Branży Zoologicznej: ZooBranża

Gdzie: PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn pod Warszawą,

Start: 6 kwietnia 2018 r. godz. 15:00, spotkanie zakończy się uroczystą Galą Biznesu

Rejestracja: bernadeta.stanko@zoobranza.com.pl

 

Partnerzy:

 

 

 

Organizator: