W przyszłym tygodniu w dniach 24 – 27 maja będziemy na targach INTERZOO w Norymberdze. Spotkasz nas na stoisku 337 w hali 6.

Interzoo to międzynarodowe targi odbywające się co dwa lata. Prezentowany jest na nich bardzo szeroki asortyment produktów i usług w branży zoologicznej. To wydarzenie stanowi największe i najbardziej prestiżowe miejsce spotkań o tej tematyce w Europie!

Podczas wydarzenia odbędzie się promocja aplikacji MyPetStory oraz kuponów od sklepów zoologicznych. To idealna okazja, aby pokazać globalnie swój produkt! 
Zachęcamy do dodania swoich ofert w postaci KUPONÓW do aplikacji zarówno promocyjnych, jak i informacyjnych o bestsellerach lub nowościach. 


Pamiętaj o REGULARNEJ komunikacji ze swoimi klientami poprzez MyPetStory. Aplikacja uznawana jest przez użytkowników za aplikacje codziennego użytku, tak jak Facebook oraz Instagram. Jednym kliknięciem docierasz do ponad 50 000 opiekunów zwierząt, a my w przeciwieństwie do innych portali nie ucinamy zasięgów!

P.S Nie zapominaj sprawdzić statystyk wyświetleń każdego kuponu (logując się na stronie panel.mypetstory.pl) – przekonaj się sam jak duże zasięgi możesz zbudować ciekawą, regularną komunikacją z użytkownikami MyPetStory!


Poniżej losowe filmiki promujące zakupy z MyPetStory:
https://vm.tiktok.com/ZML9Cx3Wr/
https://vm.tiktok.com/ZML9Cb7r8/
https://vm.tiktok.com/ZML9CGfdY/