Podczas targów PET EXPO w Łodzi firma Best 4 Animal Care sp. z o.o. odebrała nagrodę „Perła Zoologii” za dynamiczny rozwój biznesu w branży zoologicznej. To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy. Nagroda za dynamiczny rozwój w tak zmiennych warunkach rynkowych i rosnącej konkurencji jest szczególnie cenna. Ale to nagroda przede wszystkim dla Was – naszych Klientów, dlatego szczególnie chciałabym podziękować Wam za fantastyczną współpracę i ogromne zaangażowanie.

Nasz rozwój napędzają także partnerskie i przyjacielskie relacje z naszymi Dostawcami – firmami Petco, Renske Natural Petfood, Icepaw, Luftleine, Dr.Berg Tiernahrng, Rockster i Hello Teds. Bez ich zaufania i wsłuchiwania się w potrzeby polskiego rynku nasz rozwój nie byłby tak dynamiczny. Nie byłoby nas w tym miejscu gdyby nie pasja i zaangażowanie całego naszego Zespołu – to wielka przyjemność z Wami pracować.

Podziękowania kieruję także do wszystkich osób i organizacji promujących zdrowe odżywianie i odpowiedzialną opiekę nad pupilami, w tym szczególnie do mediów branżowych i ekspertów naukowych” mówi  Joanna Kawecka – Prezes Zarządu Best 4 Animal Care sp. z o.o.