Smaczna, wygodna ochrona przed pchłami i kleszczami

  • dostępna w sklepach zoologicznych stacjonarnych i internetowych
  • jedna smaczna tabletka
  • jeden miesiąc ochrony

AdTab dla psów

AdTab to niewielka, smakowita tabletka do żucia dla psów o mięsnym smaku, która skutecznie zwalcza pchły i kleszcze. Działa szybko, już po dwóch godzinach, i zapewnia ochronę przez cały miesiąc. Bezpieczny i skuteczny, AdTab został zaakceptowany przez ponad 99% psów uczestniczących w badaniach, więc możesz mieć pewność, że właściwie dbasz o swojego pupila.

Ten lek jest odpowiedni dla szczeniąt i psów w wieku powyżej 8 tygodni i o masie ciała powyżej 11 kg. Przebadany pod kątem bezpieczeństwa, AdTab nie wykazał interakcji z innymi lekami często stosowanymi u psów w badaniach klinicznych.

AdTab zawiera lotilaner, który powoduje nadmierną stymulację układu nerwowego pcheł i kleszczy, co w krótkim czasie skutkuje ich śmiercią. Zabija pchły i kleszcze znajdujące się na psie lub kocie, oddziałując wyłącznie na pchły i kleszcze. Produkt został przebadany pod kątem bezpieczeństwa, a w badaniach klinicznych nie zaobserwowano interakcji substancji czynnej z innymi lekami często stosowanymi u zwierząt.

AdTab dla kotów

AdTab to mała, smaczna tabletka do rozgryzania i żucia dla kotów, która szybko zwalcza kleszcze i pchły. Jest dobrze tolerowana, skuteczna i zaczyna działać już po 8 godzinach. Działanie AdTab utrzymuje się przez cały miesiąc, a ponieważ zaakceptowało go 100% kotów biorących udział w badaniach, możesz mieć pewność, że zawsze odpowiednio dbasz o swojego kota.

Lek jest odpowiedni dla wszystkich kociąt i kotów w wieku od ośmiu tygodni i o masie ciała powyżej 0.5 kg i został przebadany pod kątem bezpieczeństwa, a w badaniach klinicznych nie zaobserwowano interakcji substancji czynnej, lotilaneru, z innymi lekami często stosowanymi u zwierząt. AdTab to szybkie i wygodne rozwiązanie dostępne bez recepty.