Szanowni Państwo,


Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem
się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również osób odwiedzających Animals’ Days 2020, Zarząd Ptak Warsaw Expo sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie po konsultacjach z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o zmianie terminu targów. Nowy termin targów Animals’ Days 2020 został wyznaczony na dni 04-06.09.2020r.

Chcielibyśmy podkreślić, iż decyzja o zmianie terminu targów Animals’ Days 2020, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z Partnerami, Wystawcami oraz Odwiedzającymi w wyniku wpływających zapytań dotyczących targów, a także mając na względzie komunikaty oraz zalecenia wydawane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministra Zdrowia i jest podyktowana najlepszym interesem wszystkich uczestników targów Animals’ Days 2020 zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Pragniemy jednocześnie Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby targi Animals’ Days 2020 w nowym terminie zostały zorganizowane na najwyższym możliwym poziomie
i spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz Partnerów targów.

Wyrażamy głęboką nadzieję, iż decyzja o zmianie terminu targów Animals’ Days 2020 spotka się z Państwa zrozumieniem.

Jednocześnie informujemy, że zakupione bilety jak i dokonane rejestracje branżowe oraz akredytacje zachowują swoją ważność i będzie można z nich skorzystać podczas imprezy w nowym terminie na tych samych zasadach.

 * W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: tickets@warsawexpo.eu