Marka TEDS oferuje mokre i suche karmy z owadów dla psów. Co wyróżnia te karmy wśród innych produktów z owadów na rynku?

  • Bardzo wysoka smakowitość

Wykazały to testy smakowitości przeprowadzone w Holandii, gdzie 98% psów wybrało karmę TEDS zamiast dotychczas jedzonej karmy. Potwierdzają to także klienci w Polsce, którzy karmy TEDS wprowadzili na stałe do psiej diety oraz Ambasadorzy Top for Dog. W ofercie TEDS są 3 wersje karmy suchej: dla psów małych ras, średnich i dużych ras oraz szczeniąt a także 3 smaki karmy mokrej. Wkrótce oferta poszerzy się o nowości.

Zapraszamy do współpracy sklepy zoologiczne, przychodnie weterynaryjne i salony groomerskie. Z cała ofertą można zapoznać się na stronie www.b4ac.pl. To nowoczesna platforma B2B, prosta i intuicyjna w obsłudze. Możliwość zamawiania i dostęp do cen tylko dla zarejestrowanych klientów prowadzących działalność w branży zoologicznej .

Firma B4AC jest także wyłącznym importerem produktów marek: Cat’s Love, Dog’s Love, Dr.Berg, Renske, Pure nature, Mirals, Rockster, Icepaw, Tenetrio, Teds, WOW. W ofercie dystrybucyjnej posiada także marki: AYLA, Smoothie Dog, Pupilek.

www.b4ac.pl

kontakt@b4ac.pl

Tel: 782633 779