KONKURS DLA SKLEPÓW ZOOLOGICZNYCH! Wygraj PREMIĘ i zdobywaj nowych klientów

  1. Dodaj sklep w aplikacji MyPetStory (panel.MyPetStory.pl)
  2. Generuj kupony dla użytkowników.
  3. Zbieraj lajki pod kuponami (każdy użytkownik przy Twoim kuponie może zostawić serduszko. Im większa suma serduszek przy kuponach tym większa szansa na wygraną!)

Sklep z największą sumą lajków z kuponów otrzyma nagrodę: 2 bony o wartości 500 zł każdy dla dwóch pracowników zaangażowanych w aplikacji oraz inne nagrody! Jeżeli pracujesz w sklepie zoologicznym, bądź jesteś właścicielem zgłoś się już teraz: kontakt@mypetstory.pl

Pełen regulamin i szczegóły pod adresem:

www.MyPetStory.pl/konkurs

Dla wszystkich uczestników zaproszenia na targi i szkolenie!

Zainwestuj 5 MINUT, dodaj sklep i kupony w aplikacji MyPetStory a zostaną wyświetlone nawet 25000 RAZY opiekunom zwierząt! Poznaj opinie:

Aplikacja MyPetStory, jest super opcją dla wszystkich miłośników zwierząt. Dzięki niej z łatwością można odnaleźć ulubione sklepy zoologiczne w okolicy.  Widoczne są w niej aktualne kupony i rabaty, które są personalizowane pod naszego pupila i jego potrzeby. Każdy znajdzie coś dla siebie.Aplikacja wyszła również z super inicjatywą wsparcia schroniska w Gaju “Pełna miska dla schroniska”. Dzięki temu również wspomaga i promuje adopcje zwierząt. Oprócz tych wszystkich korzyści, w aplikacji znajduję się również zakładka edukacyjna – z artykułami zoologicznymi. Zachęcamy do korzystania z aplikacji i odbierania kuponów. Bardzo nam miło, że możemy korzystać z aplikacji MyPetStory i do tego mieć tak duży feedback.

Sklep ZebraZoo

Pobierz ulotkę.