”W tym roku już po raz trzeci odbędą się targi zoologiczne Animals’ Days 2019.

Oczywiście firmy Vitakraft również nie może zabraknąć na Animals’ Days, zwłaszcza, że jesteśmy związani z tym wydarzeniem od samego początku. Podczas pierwszej edycji tych targów objęliśmy dodatkowo patronatem specjalnym wystawę świnek morskich.

W tym roku będziemy prezentować nasze nowości, hity wśród przysmaków dla zwierząt oraz stałą ofertę. Naprawdę mamy się czym pochwalić, ponieważ końcówka ubiegłego roku obfitowała w kilka ciekawych premier. Uchylając rąbka tajemnicy możemy zdradzić, że Vitakraft mocno stawia na Superfood. Jest to już nie tylko zdrowy trend w żywieniu ludzi, ale również i zwierząt. Co raz częściej psy i koty w naszych domach to nie tylko zwykłe Burki czy Mruczki, ale nasi przyjaciele i towarzysze, o których dbamy jak o własne dzieci. Dlatego też co raz większą uwagę przywiązujemy do tego, co trafia do ich miski. To właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw zdrowemu stylowi życia naszych milusińskich, Vitakraft postawił na Superfood oraz receptury bez cukru.

Po więcej informacji oraz pełną ofertę Vitakraft serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, porad i wskazówek oraz podzielimy się z Wami naszą wiedzą.

Dla każdego kto odwiedzi nasze stoisko przygotowaliśmy niespodzianki w postaci próbek naszych topowych przysmaków dla psów, kotów i małych zwierząt – gryzoni i królików!

W ubiegłych latach rozdaliśmy łącznie około 24 000 sztuk próbek, nikt nie mógł odejść z naszego stoiska z pustymi rękami. Na ten rok również jesteśmy dobrze przygotowani.

Zapraszamy serdecznie na stoisko również właścicieli sklepów i hurtowni. Dla nich również, oprócz próbek, przygotowaliśmy specjalne oferty na zakup produktów Vitakraft oraz dodatkowe rabaty.

Udział w wydarzeniu o takiej randze i skali to możliwość spotkania się z ludźmi różnej profesji, zarówno specjalistów, ludzi biznesu, hodowców jak i właścicieli zwierząt.

Dzięki rozmowom jakie odbywamy na targach mamy obraz sytuacji, wiemy jakie zachodzą zmiany na rynku i w branży zoologicznej. To sprawia, że możemy ciągle z sukcesem podążać w kierunku wymagań i oczekiwań naszych klientów.

Do zobaczenia na Animals’ Days.

Vitakraft. Z miłości do zwierząt.”