AQUAEL prezentuje linię wkładów gąbkowych i wymiennych cartridge’ów filtracyjnych oferowanych w trwałych, eleganckich i łatwych do wyeksponowania w sklepie opakowaniach kartonikowych. Obejmują one produkty dedykowane do filtrów ASAP, FAN, UNIFILTER, PAT MINI oraz VERSAMAX MINI dostępne w trzech wersjach funkcjonalnych:

– STANDARD – wkład/cartridge z wysokiej jakości, gęstej, bezfenolowej gąbki. Zapewnia doskonałą filtrację mechaniczną. Jest przeznaczony do wszystkich typów akwariów.

– CARBOMAX – wymienne wkłady filtracyjne zawierające gąbkę nasyconą węglem aktywnym. Dzięki obecności węgla aktywnego polecane do nowo zakładanych akwariów w celu przystosowania

wody kranowej do potrzeb ryb, po leczeniu ryb dla wyeliminowania z wody toksycznych resztek lekarstw, do usuwania przebarwień wody, np. pochodzących od korzeni i drewna.

– PHOSMAX – wymienne wkłady filtracyjne zawierające gąbkę nasyconą absorbentem fosforanów. Polecane do gęsto zarybionych zbiorników, do zbiorników z rybami żyworodnymi (produkują duże

ilości metabolitów), do zbiorników w których występują problemy z glonami.

Zalecana częstotliwość wymiany wkładu CARBOMAX lub PHOSMAX to 30 dni. Są również dostępne wkłady w wersji STANDARD do filtrów TURBO oraz VERSAMAX 1, 2 i 3.

Argumenty sprzedaży:

– możliwość szybkiej wymiany wkładów filtracyjnych zamiast ich czyszczenia

– skuteczne remedium na zatrucia ryb (CARBOMAX) i glony (PHOSMAX)

– łatwa i elegancka ekspozycja na półce

– szybka rotacja

– możliwość efektywnej sprzedaży komplementarnej (filtr + wkłady)

Więcej na: www.aquael.pl