Szanowni Państwo,

przypominamy, że od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać RODO, czyli Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym zajdą bardzo istotne zmiany w zasadach ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne potrzebujemy Twoje zgody.

Chcemy pozostawać z Państwem w stałym kontakcie i móc przesyłać najświeższe wiadomości z branży zoologicznej, informacje o wydarzeniach i nowościach produktowych. Aby móc wysyłać do Państwa czasopismo jak również newsletter, potrzebujemy  udzielenia przez Państwa stosownej zgody poprzez wypełnienie formularza, który można znaleźć TUTAJ. Zajmie to Państwu zaledwie kilka minut. Jest to warunek konieczny, aby po 25 maja 2018 roku nadal otrzymywać od nas informacje.

Wypełnij formularz

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe konieczne do wysyłki czasopisma oraz newslettera będą przez nas należycie chronione. Przepraszamy za powyższe niedogodności, lecz jako odpowiedzialna firma jesteśmy zobligowani do zastosowania nowych przepisów RODO obowiązujących w Unii Europejskiej.

Dziękujemy bardzo za zaufanie.

Pozostańmy w kontakcie! 

Redakcja ZooBranża