Uwaga! Informujemy, że tegoroczna edycja Targów ANIMALS’ DAYS, która miała odbyć się w dniach 3-5 kwietnia br. została – decyzją Organizatora – przeniesiona na pierwszy weekend września (4-6.09.2020). Decyzja ta wynika z troski o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników tej imprezy w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią wywołaną przez koronawirusa COVID-19. Organizator – PTAK WARSAW EXPO – przeprasza wszystkich uczestników i sympatyków ANIMALS’ DAYS za zaistniałą zmianę terminu, ale w obecnej sytuacji było to najlepsze rozwiązanie.

Wypowiedź organizatorów Targów ANIMALS’ DAYS 2020:

,,Szanowni Państwo!

Z uwagi na sytuację spowodowaną globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 oraz potwierdzeniem zachorowania w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów oraz Odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o. na podstawie punktu 21.1 Regulaminu Targów oraz po konsultacjach z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o przesunięciu terminu Międzynarodowych Targów Zoologicznych ANIMALS’ DAYS 2020 planowanych na 3-5 kwietnia. Nowy termin Targów to 4-6 września 2020 roku.

Decyzja, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z Wystawcami, Partnerami oraz Odwiedzającymi w wyniku wpływających zapytań dotyczących Targów, a także w oparciu o komunikaty i zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia. Jest podyktowana faktem, iż w zaistniałej sytuacji nie moglibyśmy spełnić Państwa oczekiwań związanych z udziałem w Targach. Pomimo olbrzymiego zaangażowania finansowego
i organizacyjnego po Państwa stronie oraz naszej jako organizatora, jesteśmy przekonani
o słuszności podjętej decyzji.

Jednocześnie informujemy, iż wszelkie dotychczasowe wpłaty dokonane przez Państwa zostaną zaliczone na poczet uczestnictwa w Targach ANIMALS’ DAYS 2020 organizowanych
w nowym terminie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Targi we wrześniu zostały zorganizowane na najwyższym poziomie i spełniły Państwa oczekiwania. Wierzymy, że decyzja o zmianie terminu spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.

W razie pytań i wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie pozdrawiamy.”

Informujemy, że wszystkie wydarzenia targowe organizowane przez redakcje magazynu „ZooBranża” takie jak Konferencja Branży Zoologicznej, Szkolenie „Certyfikowany Doradca”, czy akcja charytatywna „Adoptuj z sercem!” odbędą się w nowym terminie targów. O szczegółach poinformujemy Państwa już wkrótce.