SMACZNA I ŁATWA OCHRONA PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSÓW

FRONTPRO® to smaczna i łatwa do podania tabletka do rozgryzania i żucia, która zapewnia psom ochronę przed pchłami i kleszczami, przez pełen miesiąc. Działa szybko od wewnątrz, zabijając to co na zewnątrz. Zabija kleszcze obecne na psie w ciągu 48 godzin, a pchły w ciągu 8 godzin, od pierwszego podania. FRONTPRO® zabija pchły szybko, zanim jeszcze zdążą złożyć jaja, co zapobiega infestacji otoczenia, zabezpieczając nie tylko psa, ale i całe gospodarstwo domowe.

FRONTPRO® to lek oparty na zaufanej i sprawdzonej substancji czynnej, afoksolanerze. FRONTPRO® można bezpiecznie stosować u psów od 8. tygodnia życia oraz o masie ciała od 2 kg, bez ograniczeń rasowych. Lek można stosować u suk w ciąży i w czasie laktacji.

FRONTPRO® to smaczna, miękka i łatwa do podania tabletka, dzięki której ochrona przed pasożytami staje się wyjątkowo prosta i przyjemna. Tabletkę do rozgryzania i żucia psu można podać w dowolnym momencie, z pokarmem lub bez. Produkt działa nawet podczas kąpieli czy pływania.

FRONTPRO® jest dostępny w czterech wygodnych rozmiarach, aby dopasować do potrzeb każdego psa i nie zabierać miejsca na półce.

frontline.com.pl