1 czerwca ruszył mini serial pokazujący z przymrużeniem oka świat psów i kotów oraz nasze zachowania jako właścicieli.  Będzie składał się z dziewięciu  odcinków emitowanych co tydzień na kanale YouTube Butcher’s Pet Care, brytyjskiego producenta wysokiej jakości karmy dla psów i kotów.

To jedna z akcji związanych z 30 leciem firmy. Celem twórców jest podkreślenie jak ważne są relacje miedzy pupilem a rodziną oraz pokazanie jak wiele radosnych sytuacji zdarza się naszym pupilom gdy spędzamy czas razem.

Każdy odcinek, to minutowa miniscenka utrzymana w zabawnej konwencji, pokazująca świat głównego bohatera golden retrivera o imieniu „Astor”, z jego perspektywy. W kolejnych scenkach będą pojawiać się kot „Foszek” oraz psi koledzy „Astora”. Autorem scenariusza jest Maciej Kraszewski, współtwórca wielu polskich seriali, audycji radiowych oraz spektakli. Głosu Astorowi użyczył Piotr Grabowski, w roli kota Jacek Kawalec. Gościnnie głosami kolegów Astora w zostali Piotr „Kędzior” Kędzierski, Dariusz Kordek oraz Mateusz Maga.

Dodatkowo każdy z odcinków skomentuje z kobiecego punktu widzenia, znana malarka, ilustratorka Marta Frej.

Oprócz emisji video oraz memów Marty Frej w social mediach, więcej atrakcyjnych informacji będzie publikowanych na dedykowanej podstronie dostępnej na www.butcherspetcare.pl, gdzie na widzów czekają m.in. zabawne informacje o bohaterach, oraz quizy z nagrodami. Więcej na YouTube Butcher’s Polska

 

 

Więcej informacji udziela

Grażyna Leloch – Wilgat

Marketing Manager-International

grazynal@bpceu.com

Butcher’s Pet Care Sp.z o.o.

ul. Raduńska 6

01-681 Warszawa, Poland

mob. +48668602423